Monster Shine Szczotka do usuwania sierści z tapicerki materiałowej
search
  • Monster Shine Szczotka do usuwania sierści z tapicerki materiałowej
  • Monster Shine Szczotka do usuwania sierści z tapicerki materiałowej
  • Monster Shine Szczotka do usuwania sierści z tapicerki materiałowej
  • Monster Shine Szczotka do usuwania sierści z tapicerki materiałowej

Monster Shine Szczotka do usuwania sierści z tapicerki materiałowej

25,00 zł
Brutto

Monster Shine Szczotka do usuwania sierści z tapicerki materiałowej

Zastosowanie: czyszczenie tapicerki materiałowej z sierści zwierząt

Ilość
Dostępny

  Bezpieczne zakupy

płatności realizowane przez Przelewy24 oraz szyfrowane połączenie

  Wygodna i szybka wysyłka w 24 godziny

najczęściej wysyłamy zamówienia w 24h w dni robocze do paczkomatów InPost w całej Polsce

  Towary znanych marek

oferujemy popularne produkty znanych marek

Gumowa szczotka do usuwania sierści z tapicerki materiałowej

Prezentowana gumowa szczotka do sierści to gadżet, dedykowany każdemu właścicielowi psa, kota, świnki morskiej, królika czy innych domowych milusińskich. Niestety wszyscy czasami musimy posprzątać sierści po swoim pupilu, wiemy, jak uciążliwa była to czynność. Była (to nie pomyłka), bo teraz, za pomocą oferowanej tu szczotki, będzie to praca lekka, szybka i przyjemna.

Szczotka nie posiada konieczności podłączania do prądu, czy innego źródła zasilania. Nie stosuje się także żadnej taśmy klejącej czy kleju. Bardzo skutecznie zbiera sierść zarówno długą, jak i krótką. Nie spotykana do tej pory skuteczność szczotki do zbierania sierści tego typu, przy relatywnie niskiej cenie, powinny zachęcić każdego do zakupu jednego egzemplarza. Tym bardziej że jedyny koszt, to zakup samej szczotki. Nie dokupujemy później żadnych dodatkowych komponentów, nasadek ani płynów. Szczotka po prostu skutecznie zbiera sierść i jest samowystarczająca.

Skutecznie usuwa sierść z foteli i dywaników materiałowych

Jest gotowa do pracy w każdej chwili, bez żadnego specjalnego przygotowania. Jeśli tylko zauważymy zabrudzone siedzenia czy oparcia w samochodzie, ale także fotel w domu czy pufę, urządzenie jest gotowe do użycia. Nie potrzebujemy do tego żadnych detergentów. Nie potrzebujemy też używania dużej siły, szczotka działa bardzo skutecznie, nawet przy lekkim docisku.

Używamy go w najprostszy możliwy sposób, po prostu przecieramy nim czyszczony przedmiot, a szczotka w niezwykle skuteczny sposób, zbiera wszelką sierść, nawet z największych zagłębień foteli czy innych przedmiotów. Zbiera sierść wszystkich zwierząt bardzo skutecznie, nie ma konieczności wielokrotnego powtarzania czynności. Oczywiście wszystko zależy od "poziomu zabrudzenia", my zbieramy sierść po naszych psach co tydzień-dwa i w naszych samochodach działa to perfekcyjnie. Właśnie dlatego możemy polecić tę szczotkę każdemu.

Prosimy pamiętać że szczotka przeznaczona jest do tapicerki materiałowej. Nie należy używać jej np. na skórzanych elementach tapicerki.

Gumowa szczotka do zbierania sierści z tapicerki - rozwiązanie na każdą okazję.

Szczotka zbudowana jest z odpowiednio skonstruowanych gumowych bolców, z surowców specjalnie dobranych do tych szczotek, gdyż to właśnie one, decydują o tak wysokiej skuteczności wyrobu.

Gumowa szczotka do zbierania sierści z tapicerki - to z pewnością jeden z najlepszych pomysłów na lekkie sprzątanie w samochodzie po wycieczce ze zwierzętami domowymi. Ponieważ jest przeznaczona do zbierania sierści z tapicerki materiałowej, nadaje się nie tylko do czyszczenia siedzeń w samochodzie. Równie skutecznie oczyści domowe fotele, sofy, tapczany itp. Bez problemu oczyścimy z sierści ubrania, spodnie, czapki itp. Pościel też warto czasami nią przeczyścić. Wiemy wszyscy, jako miłośnicy zwierząt, że sierść w jakiś "tajemniczy" sposób przedostaje się dosłownie wszędzie, więc mamy już na to nieuciążliwy patent.

Opis

EAN
5902327121237
Obszar zastosowania
Wnętrze samochodu
Kolor
Zielony

Zobacz także