Kosmotor logo

Kosmotor.pl to mały sklep internetowy proponujący klientom z Całej Polski kosmetyki do samochodów i motocykli. W ofercie posiadamy produkty znanych i często używanych przez miłośników motoryzacji marek - ADBL, SOFT99, K2, Cleantle, Shiny Garage oraz innych.

Pasja do motoryzacji ale nie tylko.

KosMotor powstał w oparciu na dwie duże pasje:

  • pasję do motoryzacji
  • pasję do zwierząt

Dlatego staramy się połączyć te dwie rzeczy wprowadzając do oferty różne akcesoria dla włascicieli pupili.

Kosmotor przyjazny zwięrzętom

Jakie produkty znajdziesz w Kosmotor

Znajdziesz u nas produkty z których korzystamy my, nasi rodzice, nasi znajomi i przyjaciele. Przeważnie są to rzeczy potrzebne na codzień: podstawowe płyny do mycia szyb, płyny do czyszczenia i pielęgnacji wnętrza samochodu, niewidzialne wycieraczki, quick detailery, płyny do czyszczenia hamulców, odmrażacze oraz inne rzeczy potrzebne dla zwykłego użytkownika samochodu. Jednak w ofercie posiadamy również kosmetyki które ucieszą nawet bardziej zaawansowanego pasjonata motoryzacji. Nawet profesjonalne studia detailingowe moga znaleźć coś dla swojej zawodowej pracy na codzień.

Jeśli chodzi o wspomniane wyżej pasje wobec zwierząt - to proponujemy rózne akcesoria dla właścicieli psów i kotów - które pomogą w sprzątaniu samochodu od sierści, w transportowaniu naszych pupili i po prostu sprawią że zwierzaki jak i człowiek będą czuły się komfortowo podróżując samochodem.


Mamy nadzieję że znajdziecie u nas te kosmetyki lub akcesoria których szukacie a może nawet coś nowego dla siebie, swojego samochodu lub pupila. Dążymy do poszerzania i ulepszania naszej oferty dlatego zachęcamy do kontaktu mailowo: [email protected] jeśli Twoim zdaniem brakuje czegoś w ofercie lub masz pomysł jak coś usprawnić.

A oto są nasze pupile przygarnięte ze schroniska dla zwierząt w Krakowie - Kama i Bonnie:

Kama i Bonnie