K2 Vizio Pro niewidzialna wycieraczka
search
 • K2 Vizio Pro niewidzialna wycieraczka
 • K2 Vizio Pro niewidzialna wycieraczka
 • K2 Vizio Pro niewidzialna wycieraczka
 • K2 Vizio Pro niewidzialna wycieraczka
 • K2 Vizio Pro niewidzialna wycieraczka

K2 Vizio Pro niewidzialna wycieraczka 150ml

32,34 zł
Brutto

K2 Vizio Pro niewidzialna wycieraczka 150ml

Zastosowanie: niewidzialna wycieraczka

Ilość
Dostępny

  Bezpieczne zakupy

płatności realizowane przez Przelewy24 oraz szyfrowane połączenie

  Wygodna i szybka wysyłka w 24 godziny

najczęściej wysyłamy zamówienia w 24h w dni robocze do paczkomatów InPost w całej Polsce

  Towary znanych marek

oferujemy popularne produkty znanych marek

Profesjonalna niewidzialna wycieraczka K2 Vizio Pro

K2 Vizio Pro – to standardowa niewidzialna wycieraczka od polskiego producenta firmy K2. Jest to produkt, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu kierowcy interesującemu się tematem niewidzialnych wycieraczek. Jego działanie polega na tworzeniu trwałej i solidnej powłoki hydrofobowej i ochronnej na powierzchni szyby, która odpycha od niej deszcz i zabrudzenia, znacząco zwiększając pole widzenia i bezpieczeństwo jazdy samochodem.

Niewidzialna wycieraczka K2 to w pełni profesjonalna powłoka hydrofobowa do szyb. Dzięki niej szkło staje się niezwykle gładkie, a pęd powietrza z łatwością spycha z niej krople wody, zabrudzenia oraz śnieg. Efekt samoistnego odprowadzania wody z powierzchni szyby jest widoczny już od prędkości 45 km/h, a im większa prędkość lub natężenie opadów, tym skuteczniej działa niewidzialna wycieraczka.

Powłoka  do szyb K2 Vizio Pro nie tylko ułatwia jazdę w trudnych warunkach, ale również ułatwia usuwanie zanieczyszczeń, pozostałości po owadach, a w okresie zimowym redukuje zamarzanie szyby i osadzanie się szronu. Szybę z zaaplikowaną na niej niewidzialną wycieraczką daje się znacznie łatwiej odmrozić i taka szyba samochodowa dłużej pozostaje czystą. Kolejnym plusem jest to, że ta profesjonalna powłoka wydłuża żywotność piór wycieraczek, które pracują pod mniejszym obciążeniem i wolniej się zużywają.

K2 Vizio Pro jest projektowana przede wszystkim z myślą o użyciu przez profesjonalnych odbiorców – deailerów i myjnie, jednak jest ona wyjątkowo prosta w aplikacji, więc każdy użytkownik bez problemu sobie z nią poradzi. Aplikacja jest prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, dlatego każdy może skorzystać z oczywistych zalet niewidzialnej wycieraczki k2.

Reasumując, K2 Vizio Pro to produkt, który zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodem. Dzięki niemu kierowcy mogą cieszyć się lepszą widocznością nawet w trudnych warunkach pogodowych. Powłoka hydrofobowa tworzy trwałą i solidną barierę ochronną, która odpycha deszcz i zabrudzenia, co korzystnie wpływa na pole widzenia. Dodatkowo, powłoka ta ułatwia usuwanie zanieczyszczeń i redukuje zamarzanie szyby, a także wydłuża żywotność piór wycieraczek. Aplikacja jest prosta i dostępna dla każdego, co sprawia, że K2 Vizio Pro to produkt godny polecenia dla każdego kierowcy w Polsce.

Aplikacja niewidzialnej wycieraczki K2

Aby skorzystać z produktu K2 Vizio Pro, proponujemy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

 • Odpowiednio przygotuj szybę: Umyj ją dokładnie, używając np. płynu do mycia szyb K2 Nuta Pro lub innego środka do mycia szyb. Następnie odtłuść szybę za pomocą odtłuszczacza.
 • Przygotuj aplikator: Z opakowania wyjmij aplikator i jak poleca producent – firma K2 – owiń go w dołączoną ściereczkę.
 • Nałóż niewidzialną wycieraczkę na szybę: Psiknij na aplikator 2-3 razy niewidzialną wycieraczkę K2 Vizio Pro. Nakładaj środek "krzyżowo", czyli najpierw ruchem od lewej do prawej, a następnie od góry do dołu. Podziel szybę na dwie lub trzy części i po nałożeniu jednej połowy przejdź do polerowania końcowego.
 • Polerowanie końcowe: Po upływie 8-12 minut od nałożenia K2 Vizio Pro, przetrzyj szybę za pomocą suchej ściereczki z mikrofibry, możesz użyć w tym celu dedykowanej ściereczki do stosowania na szybach i lusterkach.
 • Druga warstwa (opcjonalnie): Aby uzyskać lepszy efekt, po 20 minutach od docierania możesz nałożyć drugą warstwę produktu, pomijając krok 1.
 • Pełna wytrzymałość: Pełną wytrzymałość niewidzialnej wycieraczki K2 Vizio Pro uzyskasz po 8 godzinach od nałożenia. W tym czasie unikaj kontaktu z wodą, myciem oraz jazdy w czasie deszczu.

Obejrzyj filmik pokazujący jak działa niewidzialna wycieraczka K2 Vizio Pro:

Opis

EAN
5906534017543
Pojemność
150ml
Obszar zastosowania
Szyby samochodowe

Zobacz także