Soft99 Fusso Coat Dark wax 12 month
search
 • Soft99 Fusso Coat Dark wax 12 month
 • Soft99 Fusso Coat Dark wax 12 month
 • Soft99 Fusso Coat Dark wax 12 month
 • Soft99 Fusso Coat Dark wax 12 month
 • Soft99 Fusso Coat Dark wax 12 month

Soft99 Fusso Coat Dark wax 12 month

149,99 zł
Brutto

Soft99 Fusso Coat Dark wax 12 month - twardy wosk do lakieru samochodowego

Zastosowanie: twardy wosk do lakieru / karoserii

[Wosk do jasnych lakierów znajdziesz tutaj]

Ilość
Dostępny

  Bezpieczne zakupy

płatności realizowane przez Przelewy24 oraz szyfrowane połączenie

  Wygodna i szybka wysyłka w 24 godziny

najczęściej wysyłamy zamówienia w 24h w dni robocze do paczkomatów InPost w całej Polsce

  Towary znanych marek

oferujemy popularne produkty znanych marek

Twardy wosk samochodowy Fusso Coat 12 Months Wax Dark do ciemnych lakierów

Dzięki zastosowaniu tego wspaniałego środka mamy możliwość znacznego zmniejszenia ryzyka osadzania się zabrudzeń na powierzchni auta, a także zamaskowania wszelkich rys znajdujących się na lakierze. Ponadto uzyskamy niesamowite nabłyszczenie i kompletną ochronę karoserii. Jedno dokładne woskowanie powinno przynieść efekty na cały rok. Natomiast jedno opakowanie Soft99 Fusso Coat Dark Wax (jak informuje producent) starcza na 20 aplikacji wosku co jest jego ogromną zaletą. Mamy zatem ilość ciemnego wosku wystarczającą nawet na kilka lat. W dodatku do wosku producent przewidział i każdorazowo dołącza pod nakrętką specjalny żółty aplikator, który umożliwia niezwykle proste i sprawne nakładanie produktu. Wosk samochodowy Fusso Coat Dark marki Soft99 cechuję wybitna trwałość oraz estetyka. 

Soft99 wosk Fusso Coat Dark

Sposób użycia

 1. Najpierw należy przygotować auto do aplikacji wosku poprzez jego dokładne umycie za pomocą szamponu o neutralnym pH.
 2. Jeśli masz możliwość - nie pomijaj glinkowania. Oczyścisz w ten sposób swój lakier od najmniej widocznych lecz najbardziej przeszkadzających elementów kurzu i brudu. Zrobisz to oczywiście za pomocą specjalnej glinki Soft99 SMOOTH EGG CLAY BAR
 3. By uzyskać idealny efekt - zaleca się również odtłuścić powierzchnię używając tzw. IPA - Isopropylic Alcohol. Dasz radę to zrobić po prostu przecierając lekko lakier ściereczką z rozpylonym na lakier środkiem.
 4. Następnie minimalną ilość produktu Soft99 Fusso Coat Dark nabieramy przez wykonanie delikatnego nacisku na powierzchnię wosku i podjęcie ruchu aplikatorem. 
 5. Kolejnym krokiem jest wykonanie ruchu krzyżowego, mającego na celu rozprowadzenie na powierzchni auta możliwie cienkiej i równomiernej warstwy twardego wosku, po czym odczekujemy od 5 do 7 minut, aby mógł się on swobodnie związać z lakierem. Jednak im większa temperatura otoczenia tym wiązanie następuje szybciej.
 6. Teraz docieramy, docieramy, docieramy! Pamiętaj że Soft99 Fusso Coat Dark Wax - to twardy wosk, więc kwestia dokładnego docierania jest BARDZO ważna. Użyj mikrofibry bezszwowej by nie pozostawiać niepotrzebnych smug. My polecamy używać co najmniej 2 różnych ściereczek - jedna do wstępnego docierania a druga do polerki końcowej.
 7. To tak naprawdę już wszystko co musimy zrobić. Mamy gotowy, błyszczący samochód. Nie zapomnij o quick detailerach które znajdziesz na naszej stronie.

W celu ułatwienia aplikacji produktu należy przed jego użyciem uprzednio lekko namoczyć aplikator. Ponadto producent zaznacza że uzyskanie efektu na 12 miesięcy jest osiągalne gdy po każdym myciu w celu wzmocnienia efektów skorzystasz z quick detailera Soft99 Fusso Speed & Barrier również dostępnego w naszym sklepie internetowym.

Zobacz na filmiku producenta jak nakłada się ciemny wosk Soft99 Fusso Coat Wax Dark 12 Month i jakie są efekty po aplikacji:

Opis

EAN
4975759003007
Zawartość
200g
Obszar zastosowania
Lakier

Zobacz także